Сторінка директора

director new school

Щиро вітаю усіх, хто завітав на сайт гімназії №136 міста Києва: учнів, батьків, учителів, гостей!

У стінах гімназії №136 втілюється МРІЯ кожного навчатися в одному з кращих закладів загальної середньої освіти Києва! Це місце, де панує НАТХНЕННЯ до навчання і задоволення процесом пізнання! Тут народжується відчуття УПЕВНЕНОСТІ за здобуті знання, на які можна опертися в подальшому житті!

Гімназія №136 міста Києва має свої півстолітні традиції, завжди була і є в авангарді суспільних змін та закладом соціального успіху, в якому начаються щасливі діти і працюють високопрофесійні педагоги!

Дорогі гімназисти! Зростайте здоровими і навчайтеся з радістю! Будьте сильними і мужніми, правдивими і чесними! Мрійте! Пізнавайте! Будь упевненими та успішними! Будьте гордістю своїх батьків!

А ви, батьки, – пишайтеся здобутками й успіхами своїх дітей і завжди будьте надійними партнерами освітян та активними учасниками освітнього процесу!

Колегам-учителям бажаю і надалі розвивати свою творчість, ініціативу, талант. Масштаб реформи «Нова українська школа» висуває нові вимоги до педагогічних працівників. Я впевнена, учителі гімназії вже є агентами змін! Ми разом будуємо спільноту відповідального вчительства!

Я вірю в успішне майбутнє нашої гімназії та гімназистів!

Тел:   044 295-07-66
Факс: 044 295-07-66