14

 

maket

1 2

 

     

 

email3

Шановні батьки гімназистів!

         Повідомляємо, що в разі необхідності (виникають питання з організації виконання домашніх завдань, проблеми з нерозумінням правил та вимог даного вчителя, системою оцінювання тощо) Ви можете звернутися до вчителя письмово через електронну пошту (адреса на сайті гімназії) або особисто, домовившись про зустріч через класного керівника, в робочі дні з 15:15 до 17:00.

 

Адміністрація

 

   Стартував арт-фестиваль «Just Light it up!». Нас приємно дивували учні 5 та 6 класів. Батьки, вчителі та  учні змогли побачити нові таланти в наших виступаючих.
   За спогляданням танців, невеликих театральних постановок, фокусів, гімнастичних номерів, прослуховуванням найкращого співу та за багато чим цікавим, час пройшов надзвичайно швидко та весело. 
  Звичайно, всі отримали нагороди. Кожен клас був у чомусь найкращим, тому усі були відзначені певними номінаціями, але визначили і переможців. Серед 5 класів переможцем став 5А, серед 6 класів було вирішено розділити перемогу між 6А та 6В. Після виступів усі мали змогу зробити фото на згадку у нашій фото зоні. І це лише перший день. Тому чекаємо приємних емоцій завтра, та бажаємо успіху сьомим і восьми класам!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Підписка на новини

Контакти

Індекс: 02147
Адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів 29/3
Тел:   044 362-31-60
Email: info@gimn136.kiev.ua