Стартував арт-фестиваль «Just Light it up!». Нас приємно дивували учні 5 та 6 класів. Батьки, вчителі та  учні змогли побачити нові таланти в наших виступаючих.
   За спогляданням танців, невеликих театральних постановок, фокусів, гімнастичних номерів, прослуховуванням найкращого співу та за багато чим цікавим, час пройшов надзвичайно швидко та весело.
  Звичайно, всі отримали нагороди. Кожен клас був у чомусь найкращим, тому усі були відзначені певними номінаціями, але визначили і переможців. Серед 5 класів переможцем став 5А, серед 6 класів було вирішено розділити перемогу між 6А та 6В. Після виступів усі мали змогу зробити фото на згадку у нашій фото зоні. І це лише перший день. Тому чекаємо приємних емоцій завтра, та бажаємо успіху сьомим і восьми класам!