16 березня 2018 року у гімназії №136 м. Києва розпочала свою роботу VІII Відкрита науково-практична конференція «Модель ООН – 2018. Мир у світі – запорука сталого розвитку людства». Близько 200 високоінтелектуальних, поміркованих та цілеспрямованих здобувачів освіти закладів освіти Дніпровського району та міста Києва, міста Кропивницького представлятимуть країни-члени ООН та імітуватимуть на засіданнях різних органів ООН діяльність цієї міжнародної структури.
Почесний гість голова об'єднання батьків школярів Дніпровського району Мерінова Оксана Володимирівна, сподівається, що гра дасть поштовх молоді до вивчення проблем людства, що в майбутньому принесе користь. На її думку, учень-делегат має бути толерантим: ставитися до всіх однаково виховано. Пані Оксана побажала гравцям цікавого досвіду.
МООН допомагає учнівській молоді усвідомити:
— Які глобальні проблеми турбують держави та людей у різних регіонах світу;
— яким чином ООН може покращити життя народів світу та забезпечити мир і стабільність розвитку;
— які навички і яка модель поведінки сприяють міжнародній співпраці.
Проведення дискусій в рамках МООН дозволяє учасникам зрозуміти, як працює ООН і отримати уявлення про всі труднощі міжнародної співпраці.

У програмі науково-практичної конференції будуть працювати наступні комітети й комісії:
1. UNEP (Комітет з охорони навколишнього середовища)
2. UNESCO (Організація ООН з питань освіти, культури, науки)
3. ECOSOC (Економічна і Соціальна рада ООН)
4. Кризовий комітет
5. WTO (Всесвітня організація торгівлі)
6. CCPCJ (Комісія з попередження злочинності та кримінального правосуддя)

Бажаємо цікавої та насиченої гри!

Організатори та учасники VІII Відкритої науково-практичної конференції «Модель ООН – 2018. Мир у світі – запорука сталого розвитку людства» щиро запрошують усіх бажаючих долучитися до свята весни та краси «Весняний бал», який відбудеться 17 березня 2018 року о 17.00 год. у гімназії №136 м.Києва.