Сьогодні відбулася зустріч учнів з найвідомішим мотиваційним оратором, директором некомерційної організації «Життя без кінцівок», створеної для допомоги інвалідам, автором мега-бестселерів «Життя без кордонів», «Нестримний» і «Будь сильним», живою легендою - НІКОМ ВУЙЧИЧЕМ!
Зустріч пройшла за підтримки Міністертсва освіти та науки України та телеканалу 1+1 у Київському палаці дітей та юнацтва.Темою зустрічі була проблема булінга та мала назву «Як знайти друзів та як їх втримати»!
Нік Вуйчич - людина, народжена без рук і ніг, він зумів подолати неможливе і стати одним із найбільш надихаючих прикладів успішних людей на землі.
Він отримав 2 вищі освіти, навчився друкувати на комп'ютері зі швидкістю 43 слова в хвилину, займається cерфінгом, грає в гольф, захоплюється риболовлею, плаває і навіть пірнає з трампліну в воду. А ще Нік Вуйчич - люблячий чоловік і p o щасливий батько. І він не тільки живе повноцінним насиченим життям, а й допомагає іншим людям знайти віру, надію і любов.
Нік вважає, що немає нічого кращого в цьому світі, ніж допомагати іншим людям. Він твердо впевнений, що навіть коли трапляється впасти, і здається, що піднятися немає сил, потрібно пам'ятати: невдача - це ще не кінець!
Мільйони людей по всьому світу мріють потрапити на зустріч з Ніколасом. Побачити його віру і надихнутися на нові звершення в своєму житті.
Нашим учням пощастило побувати на такій зустрічі. Це виявилось дуже корисно, інформативно, цікаво та проникливо. Кожен виніс для себе урок та засвоїв багато нових життєвих правил.