14

 

maket

1 2

 

     

 

email3

Шановні батьки гімназистів!

         Повідомляємо, що в разі необхідності (виникають питання з організації виконання домашніх завдань, проблеми з нерозумінням правил та вимог даного вчителя, системою оцінювання тощо) Ви можете звернутися до вчителя письмово через електронну пошту (адреса на сайті гімназії) або особисто, домовившись про зустріч через класного керівника, в робочі дні з 15:15 до 17:00.

 

Адміністрація

 

Сьогодні відбулася зустріч учнів з найвідомішим мотиваційним оратором, директором некомерційної організації «Життя без кінцівок», створеної для допомоги інвалідам, автором мега-бестселерів «Життя без кордонів», «Нестримний» і «Будь сильним», живою легендою - НІКОМ ВУЙЧИЧЕМ!
Зустріч пройшла за підтримки Міністертсва освіти та науки України та телеканалу 1+1 у Київському палаці дітей та юнацтва.Темою зустрічі була проблема булінга та мала назву «Як знайти друзів та як їх втримати»!
Нік Вуйчич - людина, народжена без рук і ніг, він зумів подолати неможливе і стати одним із найбільш надихаючих прикладів успішних людей на землі.
Він отримав 2 вищі освіти, навчився друкувати на комп'ютері зі швидкістю 43 слова в хвилину, займається cерфінгом, грає в гольф, захоплюється риболовлею, плаває і навіть пірнає з трампліну в воду. А ще Нік Вуйчич - люблячий чоловік і p o щасливий батько. І він не тільки живе повноцінним насиченим життям, а й допомагає іншим людям знайти віру, надію і любов.
Нік вважає, що немає нічого кращого в цьому світі, ніж допомагати іншим людям. Він твердо впевнений, що навіть коли трапляється впасти, і здається, що піднятися немає сил, потрібно пам'ятати: невдача - це ще не кінець!
Мільйони людей по всьому світу мріють потрапити на зустріч з Ніколасом. Побачити його віру і надихнутися на нові звершення в своєму житті.
Нашим учням пощастило побувати на такій зустрічі. Це виявилось дуже корисно, інформативно, цікаво та проникливо. Кожен виніс для себе урок та засвоїв багато нових життєвих правил.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Підписка на новини

Контакти

Індекс: 02147
Адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів 29/3
Тел:   044 362-31-60
Email: info@gimn136.kiev.ua