Фестиваль-нагородження «Крила натхнення» у Дніпровському районі об’єднав тих, хто дає крила і надихає, тих, хто на крилах натхнення навчає, підтримує, дивує, виховує, підносить, окрилює, любить…..
Вкотре переконалися, що саме #ВЧИТЕЛІ_ВАЖЛИВІ дають крила та розум інтелектуальній еліті нації!!!!!!
Дніпровська освіта найкраща – найкращий Дніпровський район!!!! (с)
Приємним стало нагородження учнів та вчителів гімназіїї.
Вітаємо Мирзу Олю, Панову Марію, Колодяжну Настю, Добровольського Віктора, керівника вокального гуртка "Феєрія" Ганну Борисівну. Вихованці гуртка брали участь у закритті церемонії, а саме виконували фінальну пісню."Гімн Дніпровського району". Окремо варто відзначити нагородження гімназіі 136 у номінації "Освіта. Інновація. Ідея. Успіх", заклад-лідер у підготовці учнів - переможців та учасників міжнародних, всеукраїнських, міських учнівських олімпіад та конкурсів, за створення умов для високих досягнень учнів у навчанні, розвиток їх наукового та творчого потенціалу. Приємним та натхненним сюрпризом для всіх стало урочисте відкриття свята піснею "Відірватись від землі" у виконанні прогресивних, сучасних та творчих директорів освітніх закладів, серед яких була директор нашої гімназії Наталія Ігорівна Головко.
Вітаємо усіх, безумовно пишаємося та радіємо!!!