14

 

maket

1 2

 

     

 

email3

Шановні батьки гімназистів!

         Повідомляємо, що в разі необхідності (виникають питання з організації виконання домашніх завдань, проблеми з нерозумінням правил та вимог даного вчителя, системою оцінювання тощо) Ви можете звернутися до вчителя письмово через електронну пошту (адреса на сайті гімназії) або особисто, домовившись про зустріч через класного керівника, в робочі дні з 15:15 до 17:00.

 

Адміністрація

 

Фестиваль-нагородження «Крила натхнення» у Дніпровському районі об’єднав тих, хто дає крила і надихає, тих, хто на крилах натхнення навчає, підтримує, дивує, виховує, підносить, окрилює, любить…..
Вкотре переконалися, що саме #ВЧИТЕЛІ_ВАЖЛИВІ дають крила та розум інтелектуальній еліті нації!!!!!!
Дніпровська освіта найкраща – найкращий Дніпровський район!!!! (с)
Приємним стало нагородження учнів та вчителів гімназіїї.
Вітаємо Мирзу Олю, Панову Марію, Колодяжну Настю, Добровольського Віктора, керівника вокального гуртка "Феєрія" Ганну Борисівну. Вихованці гуртка брали участь у закритті церемонії, а саме виконували фінальну пісню."Гімн Дніпровського району". Окремо варто відзначити нагородження гімназіі 136 у номінації "Освіта. Інновація. Ідея. Успіх", заклад-лідер у підготовці учнів - переможців та учасників міжнародних, всеукраїнських, міських учнівських олімпіад та конкурсів, за створення умов для високих досягнень учнів у навчанні, розвиток їх наукового та творчого потенціалу. Приємним та натхненним сюрпризом для всіх стало урочисте відкриття свята піснею "Відірватись від землі" у виконанні прогресивних, сучасних та творчих директорів освітніх закладів, серед яких була директор нашої гімназії Наталія Ігорівна Головко.
Вітаємо усіх, безумовно пишаємося та радіємо!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Підписка на новини

Контакти

Індекс: 02147
Адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів 29/3
Тел:   044 362-31-60
Email: info@gimn136.kiev.ua