Гімназія 136 вітає усіх з неймовірним святом - Міжнародним днем сім`ї! Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня.
Найдорожче, що є у кожної людини - сім’я. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Найприємніші моменти, найсвітліші емоції та непідкупна щирість пов’язана з сім’єю.
Тому гімназія 136 хотіла вкотре нагадати усім про те щастя, яким вони володіють. До свята сім`ї гімназія 136 зібрала якомога більше родин разом та нагадала, як це чудово проводити дозвілля в сімейному колі. Фестиваль «Family Fest» мав на меті зібрати щирі усмішки, ніжні обійми, радість від часу проведеного з родиною.
У стінах гімназії об’єдналися родини з різних освітніх закладів району: #НВКСтрумочокСпеціалізована школа 137#Загальноосвітняшкола66#спортивнаягимнастикафенікс - усі разом та кожен зробили фестиваль особливим та незвичайним, подарували радість та піднесли сімейний дух. Велика вдячність усім хто долучився, підтримав, взяв участь та повболівав! Щиро дякуємо за підтримку начальнику управління освіти Дніпровськоі районної в місті Києві державної адміністрації #НаталіїІваніні, депутату Київської міської ради #ОлесюМаляревичу, директорам закладів освіти Дніпровського району!
Надзвичайно вдячні #КушнірЄвген#ІлонаСемирекова,   #ЛюбовШипота,   #OlgaChapnu,   #ГудзьІрина,   #МельникСвітлана.

Діти, батьки, гості та вчителі щасливі, кожен вкотре усвідомив ЯК же він любить свою сім’ю! Радіємо разом, любимо та цінуємо близьких!