Сьогодні освіта Дніпровського району реалізувала новий проект «Я, моя родина й вишивана Україна!!!»
Учні 7-А класу разом зі своїм класним керівником #ІринаБабенко взяли участь у флеш-мобі! Яскраво, енергійно, весело!
На оновленому стадіоні середньої загальноосвітньої школи №81 на Березняках відбулося наймасштабніше та найчисельніше виконання гімну освітян і дітей Дніпровського району!
Дякуємо вкотре заслуженій артистці України #ТаняПіскарьова за створення Гімну Дніпровського району (музика) та #Катя_Костюк за чудові слова до улюбленої пісні! А учням та керівнику вокального гуртка "Феєрія" #Гімназії_136 #АннаБукреева дякуємо за оригінальне виконання Гімну Дніпровського району!

Приємно бачити було щасливими дітей! Це НАШІ найкращі ДІТИ Дніпровського району!!! Які радісно бігали по стадіону (і не важливо, що хтось і забував куди бігти) з щасливими емоціями!

У такі хвилини хочеться сказати, що навіть кульки радісно і щасливо полетіли в небо!!!