14

 

maket

1 2

 

     

 

email3

Шановні батьки гімназистів!

         Повідомляємо, що в разі необхідності (виникають питання з організації виконання домашніх завдань, проблеми з нерозумінням правил та вимог даного вчителя, системою оцінювання тощо) Ви можете звернутися до вчителя письмово через електронну пошту (адреса на сайті гімназії) або особисто, домовившись про зустріч через класного керівника, в робочі дні з 15:15 до 17:00.

 

Адміністрація

 

Сьогодні освіта Дніпровського району реалізувала новий проект «Я, моя родина й вишивана Україна!!!» 
Учні 7-А класу разом зі своїм класним керівником #ІринаБабенко взяли участь у флеш-мобі! Яскраво, енергійно, весело!
На оновленому стадіоні середньої загальноосвітньої школи №81 на Березняках відбулося наймасштабніше та найчисельніше виконання гімну освітян і дітей Дніпровського району!
Дякуємо вкотре заслуженій артистці України #ТаняПіскарьова за створення Гімну Дніпровського району (музика) та #Катя_Костюк за чудові слова до улюбленої пісні! А учням та керівнику вокального гуртка "Феєрія" #Гімназії_136 #АннаБукреева дякуємо за оригінальне виконання Гімну Дніпровського району!

Приємно бачити було щасливими дітей! Це НАШІ найкращі ДІТИ Дніпровського району!!! Які радісно бігали по стадіону (і не важливо, що хтось і забував куди бігти) з щасливими емоціями!

У такі хвилини хочеться сказати, що навіть кульки радісно і щасливо полетіли в небо!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Підписка на новини

Контакти

Індекс: 02147
Адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів 29/3
Тел:   044 362-31-60
Email: info@gimn136.kiev.ua