У рамках днів науки у бібліотеці учні 7-Б класу грали в цікаву міжнародну гру "Країна Гідності", яку проводила Анна Острікова, координатор програми "Молодіжний працівник" Організації Об'єднаних Націй в Україні. Під час гри діти були членами парламенту вигаданої країни, приймали рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках розвитку на найближчі п'ять років. Ця гра допомогла учням зрозуміти, як розподіляються бюджетні кошти у соціальній сфері. Година відведена на гру пройшла жваво і активно. Дякуємо нашому фасилітатору гри Остроковій Анні за цікаву і пізнавальну гру!