ВАРІАНТ 1

1. Знайдіть значення виразу:

(-1,56 – 1,24)    (-    5)

2. Розв’яжіть рівняння:

0,6 – 1,6 (х-4) = 3(7 – 0,4х)

3. Розв’яжіть задачу:

За три дні туристи пройшли 38 км. За другий день вони пройшли у 2 рази більше, ніж за перший, а за третій – на 6 км більше, ніж за перший. Скільки кілометрів пройшли туристи за перший день?

ВАРІАНТ 2

1. Знайдіть значення виразу:

(-9,7 + 7,1) : (- 5)

2. Розв’яжіть рівняння:

5,6 – 3    (2 – 0,4х) = 0,4    (4х +1)

3. Розв’яжіть задачу:

За три тижні відремонтували 58 км дороги. За перший тиждень відремонтували в 3 рази більше, ніж за третій, а за другий – на 8 км більше, ніж за третій.  Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

ВАРІАНТ 1

1. Провідміняйте числівник:

тисяча п’ятсот  дев’яносто  сім

2. Провідміняйте займенник:

вони

3. Утворіть  прикметники вищого та найвищого ступенів:

сумний,гарний

4. Вставте , де треба, апостроф  і пропущені букви:

Пес...ливий, шіс…сот, контрас...ний, радіс­…но, щас…ливий, со…нце, корис…ний, проїз…ний, якіс…ний, хрус…нути, чес…ний, шіс…надцять, добросовіс…ний, сер..це, слов..яни, присв..ята, св..яткувати, пов..язаний, дзв..якнути, риб..ячий, сер..озний, Солов..ов, з.явитися,  з..омка, р..сний, пір.. їна, міль..н, Лук..янченко, зна..омий, ус…ний,

5. Запишіть дані іменники в родовому відмінку:

Дністер-  ___________, гопак - ____________, сніг - _________,  бізнес  - __________,  Донецьк -_____________, символ - ___________, тренер- _____________, чай-__________, пісок-  _______, гурт  ___________,  Париж _____________, курсант _______________

ВАРІАНТ 2

1. Провідміняйте числівник:

шістсот сорок дев’ять

2. Провідміняйте займенники:

мій

3. Утворіть  прикметники вищого та найвищого ступенів:

солодкий, поганий

4. Вставте , де треба, апостроф  і пропущені букви:

Пес...ливий, шіс…сот, контрас...ний, радіс­…но, щас…ливий, со…нце, корис…ний, проїз…ний, якіс…ний, хрус…нути, чес…ний, шіс…надцять, добросовіс…ний, сер..це, слов..яни, присв..ята, св..яткувати, пов..язаний, дзв..якнути, риб..ячий, сер..озний, Солов..ов, з.явитися,  з..омка, р..сний, пір.. їна, міль..н, Лук..янченко, зна..омий, ус…ний.

5. Запишіть дані іменники в родовому відмінку:

Дніпро-  ___________, вальс - ____________, пісок - _________,  бізнес  - __________,  Париж -_____________, символ - ___________, тренер- _____________, сік-__________, цемент-  _______, гурт  ___________,  Канів_____________, курсант _______________