14

 

maket

1 2

 

     

 

email3

Шановні батьки гімназистів!

         Повідомляємо, що в разі необхідності (виникають питання з організації виконання домашніх завдань, проблеми з нерозумінням правил та вимог даного вчителя, системою оцінювання тощо) Ви можете звернутися до вчителя письмово через електронну пошту (адреса на сайті гімназії) або особисто, домовившись про зустріч через класного керівника, в робочі дні з 15:15 до 17:00.

 

Адміністрація

 

1

Діяльність туристсько-краєзнавчого гуртка

Учасники гуртка беруть участь у різноманітних заходах районного рівня (змагання зі спортивного орієнтування у закритому приміщенні „Стежка випробувань”, Дніпро тур-фест) та міського (конкурс-гра „Краєзнавчий квест”, „Музейний квест”, брейн-ринг, конкурс „Краєзнавчий калейдоскоп”). Гуртківці неодноразово ставали переможцями цих заходів.

Також діти беруть активну участь у тематичних екскурсіях по Києву та інших куточках України.

Основні завдання туристсько-краєзнавчого гуртка «Експериментатор» полягають у формуванні уміння:

  • -спостерігати за навколишнім середовищем, знайомитися з пам’ятками історії і культури, формувати особистісне сприйняття дослідженого матеріалу;
  • -орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу, проходити маршрути за легендою, встановлювати намет, долати елементарні емітовані та природні перешкоди, дотримуватися основних правил техніки безпеки в туристських подорожах та під час змагань.

Учасники  гуртка беруть участь в екскурсіях, експедиціях, акціях, пошуковій та дослідницькій роботі.

Важлива роль відводиться формуванню у гуртківців мовної культури, засвоєнню туристичної термінології, практичних навичок роботи з компасом, картографічними матеріалами, користування туристським спорядженням та обладнанням, виконання топографічних робіт, свідомого ставлення до власного здоров’я.

Заняття гуртка організовуються як теоретичні, так і практичні. Екскурсії та практичні заняття є складовими навчально-виховного процесу. Вони передбачають створення умов для наближення змісту тем до реального життя.

 7  10
 

Підписка на новини

Контакти

Індекс: 02147
Адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів 29/3
Тел:   044 362-31-60
Email: info@gimn136.kiev.ua