РЕЗЮМЕ

Адреса: 02154 м.Київ, вул.Ентузіастів15, кв.139

Сторінка у «Facebook» https://www.facebook.com/irina.papuga

Вік: 50 років, Сімейний стан – розлучена, діти – донька

Освіта – повна, вища, КНУ ім. Тараса Шевченка, 1993 рік, спеціальність «Географ Економ.-географ. Викладач.», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, 2009, спеціальність «Правознавство».

Кваліфікація – географ, економ.-географ, викладач, магістр права.

Місце роботи, посада – гімназія №136  Дніпровського району м. Києва

Досвід роботи: 17 років

• Гімназія № 136 Дніпровського району м. Києва (2014- до цього часу), вчитель географії, вчитель природознавства, вчитель економіки
  • Загальна освітня школа I-III ступенів № 201 Дніпровського району м. Києва(2011-2013 н.р.), вчитель географії, вчитель економіки
  • Гімназія № 136 Дніпровського району м. Києва (1994-2003 н.р.), вчитель географії, природознавства

Звання –

Нагороджена грамотами:

1. Грамота управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (2019 р.) « За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, високі досягнення у педагогічній діяльності, вагомий особистий внесок у справу навчання учнівської молоді та з нагоди ювілею».

2.Грамота управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (2019 р.) « За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, високі досягнення у педагогічній діяльності, вагомий особистий внесок у справу навчання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти».

3.Грамота управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (2019 р.) « За сумлінну працю, професіоналізм, за активну життєву позицію, енергію та ентузіазм, вагомий особистий внесок у справу навчання учнівської молоді та з нагоди Міжнародного жіночого дня».

4.Грамота управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (2019 р.) « ЗаII місце у районному турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2019» у номінації «Географія», активну життєву позицію, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розбудову національної освіти».

Оголошені подяки:

1.Подяка гімназії  №136 м. Києва (2018 р.) «За плідну підготовку та активну участь команд у районному фестивалі «FamilyFest»

2.Подяка гімназії  №136 м. Києва (2019 р.) «За невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі, націленість на досягнення найкращого результату, за мудрість і готовність допомогти та світлу віру в можливості кожного учня»

Отримала сертифікати:

1. Сертифікат інструктора проведення зовнішнього незалежного оцінювання № 54626 Київського центру оцінювання якості освіти, 2019 р.
  2. Сертифікат підтверджує успішне завершення курсу навчання «Використання програмного забезпечення SMARTBoardNotebook», м. Київ,2018р.

3.Сертифікат учасника XXXIII міжнародної конференції науково-педагогічних працівників «Формування європейських стандартів, цінностей та безпекового простору – стратегічний напрям української держави», м. Київ, 2018 р.

1. Сертифікат учасника проекту Регіонального екологічного центру для Центральної і Східної Європи «Зелений пакет для дітей», 2011 р.

Професійні навички:

• Знання української мови (вільно);
  • Користувач ПК;
  • Індивідуальний підхід до дітей;
  • Організаторські здібності
  • Вміння знаходити компроміс у нестандартних ситуаціях

Особисті якості та ділові навички:

• Оптимізм
  • Ініціативність