14

 

maket

1 2

 

     

 

email3

Шановні батьки гімназистів!

         Повідомляємо, що в разі необхідності (виникають питання з організації виконання домашніх завдань, проблеми з нерозумінням правил та вимог даного вчителя, системою оцінювання тощо) Ви можете звернутися до вчителя письмово через електронну пошту (адреса на сайті гімназії) або особисто, домовившись про зустріч через класного керівника, в робочі дні з 15:15 до 17:00.

 

Адміністрація

 

 

Витяг

з протоколу № 2 засідання науково-методичної ради

гімназії № 136 м. Києва

від 12.11.2019

СЛУХАЛИ:

  1. Заступника голови атестаційної комісії Борзенкову Т.А. про подання директора гімназії Головко Н.І. до атестаційної комісії вищого рівня щодо присвоєння Шевчук І.В. педагогічного звання «вчитель-методист».
  2. Членів науково-методичної ради щодо оцінки діяльності вчителя Шевчук І.В.: за атестаційний період Шевчук І.В. показала досконало володіння сучасними методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, ефективно використовує інтерактивні методи та прийоми на уроках географії, вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в школі, в тому числі як керівник творчої групи вчителів природничих наук, які працюють над створенням навчально-методичного комплексу інтегрованого курсу з природничих наук у рамках експерименту Всеукраїнського рівня «Допрофільна підготовка і профільне навчання в освітній системі «гімназія-ліцей» на базі гімназії № 136 м. Києва».

Результативність роботи вчителя – системні  перемоги її учнів на предметних олімпіадах, конкурсі науково-дослідних робіт, 2 місце в районному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року (номінація «Географія»)» тощо.

УХВАЛИЛИ:

  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації про присвоєння педагогічного звання  «вчитель-методист» педагогічним працівникам: Шевчук І.В.

Голова науково-методичної ради                                  Наталія ГОЛОВКО

Секретар                                                               Олена ПАВЛОВСЬКА

 

Підписка на новини

Контакти

Індекс: 02147
Адреса: м. Київ, вул. Ентузіастів 29/3
Тел:   044 362-31-60
Email: info@gimn136.kiev.ua